Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania z serwisu. Więcej przeczytasz w Polityce prywatności.
TABELA EMISYJNOŚCI
Akademia

Koszty i rodzaje dostawy

Usługi Kurierskie

W ramach działalności sklepu dostępne są trzy usługi kurierskie. Każda z nich dostarcza przesyłki szybko i sprawnie. Do wspomnianych usług należą DPD, Inpost oraz Pocztex, ich wybór pozostawiamy Państwu i Waszym preferencjom. Wszystkie dostępne w naszym sklepie usługi kurierskie zapewniają możliwości płatności za pobraniem oraz przedpłatą. Koszt usługi pobraniowej (płatność za zamówienie kurierowi do rąk własnych) jest zazwyczaj nieznacznie droższy, ze względu na koszt samej usługi pobrania. Dostawa kurierska dociera do naszych Klientów zazwyczaj w czasie 24 godzin od wysyłki. 
 

Paczkomaty

Składając zamówienie z odbiorem w paczkomacie, należy zapoznać się z warunkami usługi i maksymalnej wadze przesyłki, która nie powinna przekraczać 25 kg. Usługa paczkomatów dostępna jest na terenie Polski, na podstawie listy dostępnych (aktywnych na chwilę składania zamówienia) punktów odbioru. 90% paczek realizowanych za pomocą tej formy dostawy dociera do naszych Klientów w przeciągu jednego dnia roboczego.  

Odbiór osobisty

W naszym sklepie jako formę dostawy mogą Państwo wybrać odbiór osobisty. Usługa ta jest darmowa, a zamówienie należy odebrać w punkcie odbioru wskazanym poniżej. Odbiór bezpośredni możliwy jest dopiero po uprzednim potwierdzeniu gotowości przez pracownika Biura Obsługi Klienta albo systemowej zmianie statusu zamówienia. 

 

Punkt Odbioru:

Benetech Polska sp. z o.o.

Wrocławska 35-37

62-800 Kalisz

tel: 48 535 979 739
 

 

 

  Forma dostawy Przelew Za pobraniem
Inpost paczkomaty Kurier DPD
Dostawa pod wskazany adres w czasie 1-2 dni roboczych.
12 zł 15 zł
Inpost paczkomaty Inpost Paczkomaty
Dostawa do paczkomatu w czasie 1-3 dni roboczych.
8,99 zł  
Inpost paczkomaty Kurier Pocztex
Dostawa pod wskazany adres w czasie 1-2 dni roboczych
11 zł 13 zł
Inpost paczkomaty Kurier Inpost
Dostawa pod wskazany adres w czasie 1-2 dni roboczych
12 zł 15 zł

 

 

Dostępne formy płatności

 

Płatność Za Pobraniem

Z tej usługi mogą Państwo skorzystać w przypadku wszystkich firm kurierskich, ale nie jest dostępna dla usługi paczkomatów. Płatność za pobraniem polega na rozliczeniu gotówkowym z kurierem, bezpośrednio w momencie doręczenia przesyłki. Prosimy pamiętać, że kurier nie wyda Państwu paczki przed uiszczeniem opłaty. Dobrze mieć naszykowaną dokładną kwotę, zgodną ze wskazanym na liście przewozowym pobraniem. 

.

Płatności PayU

Korzystając z płatności za pośrednictwem PayU, mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz dostępnych usług: od szybkich płatności bankowych, przez karty kredytowe, po płatności Blik oraz wiele więcej! Usługa PayU gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i Państwa danych w trakcie oraz po dokonaniu płatności. Poniżej zakres usług PayU. 

 

payu-uslugibanki.png