Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania z serwisu. Więcej przeczytasz w Polityce prywatności.
TABELA EMISYJNOŚCI
Akademia
Jest wiele czynników, które trzeba wziąć pod uwagę, wybierając stację pogody: zbierane dane, funkcje czy wygląd. Po przeczytaniu artykułu będziesz już wiedział, czego oczekujesz od swojej przyszłej stacji meteorologicznej.
Każdy majsterkowicz ma w swoim warsztacie podstawowe narzędzia, które ułatwiają mu naprawy. Co można kupić mu na prezent? Rzucamy parę propozycji w tym artykule.
Krótko o tym, do czego służą wiatromierze i w jakich branżach znajdują zastosowanie. Bonusowo: co należy wziąć pod uwagę przy zakupie tego urządzenia pomiarowego. Przeczytaj artykuł i się dowiedz!
Odstraszacz emituje ultradźwięki, które nie są słyszalne dla człowieka, ale skutecznie odstraszają gryzonie. Należy umieścić urządzenie w każdym z pomieszczeń w domu, by fale dźwiękowe swobodnie się rozchodziły.
Poprawna interpretacja klas ochrony IP oraz, gdzie najczęściej spotykamy je w życiu. Z tego artykułu dowiesz się, czy najwyższy poziom ochrony zawsze jest najlepszy.
Jest urządzeniem służącym do bezdotykowego pomiaru temperatury. Pirometr to termometr, który na podstawie promieniowania podczerwonego mierzy temperaturę wybranego obiektu...