Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania z serwisu. Więcej przeczytasz w Polityce prywatności.
TABELA EMISYJNOŚCI
Akademia

Certyfikat SSL 

Dla bezpieczeństwa Państwa danych, nasz sklep posiada certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

To kluczowy certyfikat potwierdzający wiarygodność naszej strony, a także gwarantujący poufność danych przesyłanych pomiędzy zabezpieczaną stroną WWW a urządzeniami z których korzystają nasi Klienci. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny lub adres IP. Certyfikaty SSL zapewniają bezpieczeństwo zakupów. 

Bezpieczne Płatności

Korzystając z płatności za pośrednictwem PayU, zyskujecie Państwo gwarancję ochrony danych osobowych i płatniczych na każdym etapie płatności. PayU jest Service Providerem poziomu 1 spełniającym zgodność z PCI DSS poprzez coroczne zewnętrznę audyty. Wszystkie dane wrażliwe, w tym dane kartowe, są traktowane przez nich z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Ochrona danych

Dane osobowe przekazywane przez naszych klientów są przetwarzane przez firmę:

Benetech Polska sp. z o.o.
Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz
Polska

.

Powierzone nam dane osobowe, w tym imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail oraz pozostałe, są rzetwarzane wyłączenie w celach realizacji zamówień. Informacje handlowe prrzesyłane są przez firmę Benetech Polska sp. z o.o. wyłącznie za zgodną Klientów. 
 
Zarejestrowani Klienci posiadają prawo dostępu i edycji swoich danych za pośrednictwem Panelu Klienta sklepu. Dostęp do Panelu Klienta jest możliwy wyłączenie dla zarejestrowanych klientów i zabezpieczony hasłem nadanym przez Klienta w trakcie rejestracji konta. 

 
Powierzone dane są zabezpieczone i przechowywane zgodnie z zasadami określonymi w przepisach prawa:
  1. Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).
  2. Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)